Palestyńska 6, 52-133 Wrocław
+48 514 021 682
niezwykleczesanie@gmail.com

Szkolenia

SZKOLENIA GRUPOWE I KURSY INDYWIDUALNE w roku 2020

Prowadzę SZKOLENIA GRUPOWE, które zazwyczaj ogłaszam na stronie na Facebooku i tam udzielam wszelkich informacji. Istnieje również możliwość dojazdu do innych miast i przeprowadzenia szkolenia, po więcej informacji zapraszam na priv.  

KURSY INDYWIDUALNE

Pakiet kursu indywidualnego obejmuje 4 fryzury (max 5, jeśli jedna wychodzi z drugiej) wykonywanych przeze mnie, następnie przez kursantkę na modelkach (kursantka przychodzi ze swoją modelką). W razie problemu pomagam w miarę możliwości z modelkami, jednak wiąże się to często z dodatkową zapłatą dla modelki.   Zapewniam wszystkie materiały, kosmetyki , sprzęt i stanowisko. Najczęściej taki kurs rozkładany jest na dwa dni, jednak jestem w stanie się dostosować. Jeśli chodzi o fryzury i materiał jaki przerabiamy na kursie to wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania kursantki. Z każdego szkolenia kursantka dostaje zdjęcia prac robione profesjonalnym aparatem oraz dyplom ukończenia kursu.  

Koszt pełnego pakietu to 1500zł (kurs bazowy od 0) lub 1800 (dla osób czeszących i zaawansowanych) Szkolenie odbywa się stacjonarnie u mnie, ul. Palestyńska we Wrocławiu (domek). Rezerwacja terminu po wpłacie zaliczki w wysokości 200 zł. W przypadku odwołania przeze mnie szkolenia mniej niż miesiąc przed – zwracam pieniążki na konto. Jeśli kursantka odwoła rezerwację szkolenia mniej niż miesiąc przed – zaliczka przepada. W dniu wykonania usługi klientka oczywiście płaci kwotę pomniejszoną o kwotę zaliczki 🙂