Kościuszki 198 G, Wrocław
+48 514 021 682
niezwykleczesanie@gmail.com

Szkolenia

SZKOLENIA GRUPOWE I KURSY INDYWIDUALNE w roku 2021

Organizuję autorskie SZKOLENIA GRUPOWE, które zazwyczaj ogłaszam na stronie i udzielam wszelkich informacji. Istnieje również możliwość dojazdu do innych miast i przeprowadzenia szkolenia np. w salonie, po więcej informacji proszę na priv. Prowadzę też szkolenia dedykowane (pracownicy salonu, mała zorganizowana grupa) u siebie w salonie (min 4 osoby, max 8 osób). Więcej info na priv.
Jestem również edukatorem NAFE Niezależna Akademia Fryzjerska. Po więcej informacji odnośnie szkoleń z akademii, proszę kierować zapytania bezpośrednio do NAFE. Każde szkolenie grupowe ma swoje wydarzenie na FB, gdzie znajdują się szczegółowe informacje

 

KURSY INDYWIDUALNE

Pakiet kursu indywidualnego obejmuje 4 fryzury (max 5, jeśli jedna wychodzi z drugiej) wykonywanych przeze mnie, następnie przez kursantkę na modelkach (kursantka przychodzi ze swoją modelką). W razie problemu pomagam w miarę możliwości z modelkami, jednak wiąże się to często z dodatkową zapłatą dla modelki.   Zapewniam wszystkie materiały, kosmetyki , sprzęt i stanowisko. Najczęściej taki kurs rozkładany jest na dwa dni, jednak jestem w stanie się dostosować. Jeśli chodzi o fryzury i materiał jaki przerabiamy na kursie to wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania kursantki. Z każdego szkolenia kursantka dostaje zdjęcia prac robione profesjonalnym aparatem oraz dyplom ukończenia kursu.  

Koszt szkolenia:

1 dzień – koszt 1600 zł
2 dni – koszt 2700
3 dni – koszt 3700
4 dni – koszt 4500

KURS OD PODSTAW
Podczas szkolenia zapewniam wszystkie materiały, kosmetyki, sprzęt i stanowisko. Można nagrywać, robić zdjęcia i notatki. Dla kursów od podstaw (min dwa dni) zapewniam wydrukowany “konspekt” z wiedzą w pigułce ze szkolenia. Materiał szkolenia od podstaw układany jest przeze mnie z możliwością delikatnej modyfikacji. Pierwszego dnia przerabiamy godzinną teorię:
-kosmetyki – ich rodzaje i zastosowanie do danych tekstur lub rodzajów włosa, zestawienie kosmetyków “must have” dla początkujących
-sprzęt- w co warto zainwestować na początku i dlaczego
-akcesoria- co zakupić i dlaczego
Uczymy się podstawowych podziałów we fryzurach, tekstur, tapirowania, kręcić loki oraz fale. Angażując całą tę wiedzę i techniki przejdziemy przez formy:

-gładki kok hiszpański, romantyczny kok z loków z warkoczem (I dzień)
-praca na falach objętościowych i naturalnych, fryzury w lekkim stylu boho (4 fryzury: rozpuszczone, podpięte, kucyk, kok) (II dzień)


KURS DLA ŚREDNIO I ZAAWANSOWANYCH
Podczas szkolenia zapewniam wszystkie materiały, kosmetyki, sprzęt i stanowisko. Można nagrywać, robić zdjęcia i notatki. Materiał dostosowuję do indywidualnych potrzeb oraz poziomu kursantki, wcześniej ustalamy to w wiadomościach.
Z każdego szkolenia kursantka dostaje zdjęcia jej prac wykonane profesjonalnym aparatem fotograficznym oraz autorski dyplom ukończenia kursu. Szkolenie odbywa się stacjonarnie w wyznaczonym przeze mnie miejscu (salon ul. Kościuszki 198 Wrocław). Rezerwacja terminu możliwa po wpłacie zadatku w kwocie 200zł na wyznaczone przeze mnie konto. W przypadku odwołania przeze mnie szkolenia mniej niż miesiąc przed- zwracam zadatek. Jeśli kursantka odwoła mniej niż miesiąc przed- zadatek przepada. Oczywiście z przyczyn losowych możemy zmienić termin na inny. W dniu szkolenia kursantka płaci pozostałą kwotę w gotówce, pomniejszoną oczywiście o kwotę zadatku.

Szkolenie odbywa się stacjonarnie w salonie przy ul. Kościuszki 198G we Wrocławiu. Rezerwacja terminu po wpłacie zaliczki w wysokości 200 zł. W przypadku odwołania przeze mnie szkolenia mniej niż miesiąc przed – zwracam pieniążki na konto. Jeśli kursantka odwoła rezerwację szkolenia mniej niż miesiąc przed – zaliczka przepada. W dniu wykonania usługi klientka oczywiście płaci kwotę pomniejszoną o kwotę zaliczki 🙂